Bizi Tanıyın

İp perde sektöründe öncü olan Aslı Dokuma uzun yıllara dayanan deneyimi ve tecrübesi ile başlangıçtan bu güne kadar yaklaşık 3000m2 alanda 50 ye yakın çalışanıyla kaliteli ürün ve hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Dekorasyonun en zor bölümü olan perde sistemlerinde, en şık ve zarif modelleri sizler için tasarlıyoruz.

Modern ve ya klasik mekânlarda büyülü bir atmosfer yaratmak için çok renkli ve çarpıcı tasarımlara sahip koleksiyonumuzdan seçim yaparak kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Kullanım amacına göre; perde, pano ve aksesuar olarak da birçok zevke hitap eder. Yalnızca katalogta bulunan modellerle sınırlı değiliz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel modeller de yapabilmekteyiz.

Ev tekstilinde yeni bir çığır açan ip perde; çok geniş renk yelpazesi, desen, tasarım ve kalite kombinasyonu eşliğinde sektöre yepyeni heyecan ve canlılık getirmiştir. Çok şık ve zarif duran perdelerimizi evlerde, ofislerde, restoranlarda, otellerde, mağaza vitrinlerinde, teşhir salonlarında, ara bölmelerde kısacası hayal gücünüzün ulaşabildiği her yerde kullanabilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana farklı olanı üretme gayreti sektörde edindiğimiz “Öncü ve Yenilikçi” rolümüze devam edeceğiz. Sadece ip perde imalatı yapan firmamızda başlıca ürün kategorileri; Jumbo, Casper, Sarmaşık, Bukle, İnci, Kalın İp, Damla, Pullu, Simli gibi birçok ürün sıralayabiliriz.

Çok geniş müşteri kitlesine sahip olan firmamızın deneyimli ekibinin ileri teknoloji ürünü makinelerde ürettiği ip perde dünya piyasalarında da en lüks mekânlarda da yerini almıştır.

Galeri

Misyonumuz

Müşterilerimizin haklarına saygı duymak, çalışanlarımızın moralini yüksek tutmak ve sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Misyonumuz

Müşterilerimizin haklarına saygı duymak, çalışanlarımızın moralini yüksek tutmak ve sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Vizyonumuz

“Ürün kalitesinde süreklilik” doğrultusunda son gelişmeleri ve yeniliği takip ederek profesyonel kadrosuyla ve geniş makine parkuruyla müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilmek.

Vizyonumuz

Asıl hedefimiz ekonomik çözümleri uygun şartlarda sunarak, artan talepler karşısında hizmet ağını genişleterek ip perde üretimine en iyi şekilde devam etmektir.

İlkelerimiz

Kalitede süreklilik, Zamanında teslimat, Çeşitli ürün ve renk seçeneği, İleri teknoloji, hızlı ve kaliteli üretim

İlkelerimiz

Kalitede süreklilik, Zamanında teslimat, Çeşitli ürün ve renk seçeneği, İleri teknoloji, hızlı ve kaliteli üretim, Sadece İp perde imalatı ve alanında uzman